• OPŁATY ZA OBIADY

1. Opłat za obiady można dokonywać wyłącznie na rachunek bankowy:

NOWY NUMER RACHUNKU BANKOWEGO OBOWIĄZUJĄCY
          OD 1 STYCZNIA 2023 ROKU
          W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM W CZARNOCINIE

wpisując w tytule przelewu:

imię i nazwisko dziecka, klasę / grupę przedszkolną, wpłata za obiady / wyżywienie w przedszkolu za miesiąc …., odsetki w kwocie ….

• 1. Informacje określające terminy, wysokość i tytuł wpłat są przekazywane w formie papierowej uczniom w szkole podstawowej lub rodzicom dzieci przedszkolnych.
            1. Wpłat za obiady należy dokonywać z dołu, w terminie do 24 każdego miesiąca, jeśli termin płatności przypada na dzień wolny od pracy przesunięty zostaje na dzień kolejny. Wyjątkiem jest w przypadku:
          • obiadów (szkoła podstawowa) – miesiąc grudzień, w którym termin płatności to 29 grudnia 2022 r.
            oraz czerwiec, w którym termin płatności to 23 czerwca 2022 r.
          • posiłków dla grup przedszkolnych i grupy „0” – miesiąc grudzień, w którym termin płatności
            to 29 grudnia 2022 r.

3. Za datę spełnienia zapłaty uważa się datę wpływu na rachunek bankowy szkoły.

4. Osoba składająca deklarację zobowiązuje się do dokonywania terminowych wpłat. W przypadku niedokonania wpłaty w powyższym terminie naliczane będą odsetki za każdy dzień zwłoki. W przypadku nieuzasadnionego nieuregulowania opłaty za obiady rodzice/opiekunowie prawni otrzymują upomnienie, a w dalszej kolejności szkoła może wystąpić na drogę egzekucji administracyjnej.