• POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „NIEBO KOPERNIKA”

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się podsumowanie XXX edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego „Niebo Kopernika”. W tym roku na konkurs napłynęło aż 140 prac. Przedszkole reprezentowali: Lena Barańska-grupa „Motylki”, Tymon Tomczyk- grupa „Misie” oraz Sebastian Klepacz-grupa „Misie”. Szkołę reprezentowali: Bartosz Kołodziejczyk-klasa II, Alicja Synowiec-klasa III, Maja Grzywacz- klasa V, Mateusz Sabela-klasa V oraz Bartosz Nadaj- klasa VIII. Jury przyznało wyróżnienia tym uczestnikom, którzy wykazali się największą kreatywnością i pomysłowością w przygotowaniu prac. Wśród wyróżnionych: Lena Barańska, Sebastian Klepacz, a także Bartosz Nadaj. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książki. Dla najmłodszych wystąpił Teatr „Pomarańczowy Cylinder”. Wystawę pokonkursową można obejrzeć do 23 czerwca w Mediatece 800-lecia.

• GALERIA PRAC UCZESTNIKÓW POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZŁUDZENIA OPTYCZNE”

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim oraz Klub Młodego Odkrywcy „Kot w okularach" wspólnie zorganizowali Konkurs plastyczny "Złudzenia optyczne".

• Dnia 5 marca 2023 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb. odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Plastycznego
        "Zające, pisanki, baranki... i inne tradycje wielkanocne".

W Konkursie wzięli udział nasi najmłodsi wychowankowie z Przedszkola. Byli to: Zosia Surosz, Letycja Galia, Maja Sońta, Weronika Stelebniak, Michalinka Fryc, Maja Roman, Hania Kurpesa, Jaś Wójcik oraz Antosia Jaszczyk.

Michalina Fryc z grupy "Misie" zajęła III miejsce, a Antosia Jaszczyk z grupy "Słoneczka" zdobyła wyróżnienie. Wielkie brawa dla małych artystów.

• Wyniki konkursów 2022-2023

• Wyniki Konkursu
          Kartka Bożonarodzeniowa

Komisja w składzie:

1. Pani Henryka Lasota - dyrektor Szkoły Podstawowej w ZSP
            w Czarnocinie

1. Pani Monika Janiak-Feltynowska

-przewodnicząca Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w ZSP
          w Czarnocinie

1. Pani Milena Dzięcielewska - dyrektor Gminnej Biblioteki w Czarnocinie

dokonała oceny prac konkursowych i przyznała równorzędne nagrody oraz równorzędne wyróżnienia następującym uczniom:

KLASY I-III (praca rodzinna)